Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Finanse warszawskiej izby adwokackiej: Ogromny deficyt mimo planowanej podwyżki składek

16.03.2015, 07:13; Aktualizacja: 01.04.2015, 11:37

Po lekturze przedstawionego właśnie projektu budżetu na 2015 r. można jedynie krzyczeć i załamywać ręce nad rozrzutnością i niegospodarnością Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie - pisze adw. Andrzej Nogal. I wylicza niepotrzebne, w jego opinii, wydatki.

Reklama

Kilka tygodni temu na łamach Dziennika Gazety Prawnej dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie Paweł Rybiński zapowiedział podwyżkę składki, aby utrzymać zeszłoroczny poziom wydatków. Kilka dni temu adwokaci otrzymali z ORA projekt budżetu na 2015 r. Po jego lekturze można jedynie krzycząc i płacząc załamać ręce nad rozrzutnością i niegospodarnością Okręgowej Rady Adwokackiej.


Pozostało jeszcze 89% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Artykuły powiązane
   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.