Niedziela, 23 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Radcowska kampania widmo

16.07.2015, 13:47; Aktualizacja: 16.07.2015, 13:56

Patrzę właśnie na plakat z kampanii wizerunkowej KRRP i zaczynam rozumieć, dlaczego rozmieszczeniem billboardów z mottem „Pomoc Obrona Zaufanie” nikt się głośno nie chwali - pisze redaktor Ewa Szadkowska.

Reklama

Słyszała pani, krajówka robi kampanię wizerunkową. Nawet ponoć w telewizji coś leci – zagadnął mnie pod koniec czerwca przy kawie znajomy radca prawny. Ciężko mi było to przyznać, ale nie słyszałam. Głupia sprawa, bo ważne wydarzenia z życia poszczególnych samorządów prawniczych (a za takie uważam wszelkie kampanie) śledzę z zawodowego obowiązku, a projekty PR-owe całych korporacji czy poszczególnych izb dodatkowo po prostu mnie ciekawią. Nie jest tajemnicą, że normy etyczne, które obowiązują profesjonalnych prawników, a także konserwatywne podejście części środowiska do wszelkich prób jakiejkolwiek promocji (określenia „reklama” nieprzypadkowo wszyscy wystrzegają się jak ognia), a czasem zwykłe ograniczenia budżetowe sprawiają, że efekty tego typu inicjatyw bywają interesujące. W dobrym i złym tego słowa znaczeniu.


Pozostało jeszcze 54% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.