Sobota, 22 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kongres prawa restrukturyzacyjnego

05.03.2015, 16:00; Aktualizacja: 05.03.2015, 18:11
 • Wyślij
 • Drukuj

12 marca 2015 r. w Warszawie odbędzie się konferencja poświęcona prawu restrukturyzacyjnemu.

Reklama

Wydarzenie to interdyscyplinarne (łączące prawo z ekonomią) spotkanie praktyków i teoretyków. Jego uczestnicy będą mieli okazję do wymiany poglądów na temat trudności interpretacyjnych jakie rodzi nowy projekt prawa restrukturyzacyjnego.

Poruszone zostaną m.in. problemy związane z restrukturyzacją sektora górniczego czy transgraniczną restrukturyzacją grup spółek.

Organizatorem wydarzenia jest Instytut Allerhanda.

Więcej informacji znajduje się TUTAJ

PS/źródło: Instytut Allerhanda

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Artykuły powiązane
   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.