Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Zmiany w prawie restrukturyzacyjnym i upadłościowym

21.09.2015, 12:09; Aktualizacja: 21.09.2015, 13:49
 • Wyślij
 • Drukuj

13 października 2015 r. w Centrum Szkoleniowym Instytutu Rozwoju Biznesu odbędzie się konferencja pt. "Nowe prawo restrukturyzacyjne i nowelizacja prawa upadłościowego - szansa dla gospodarki i wyzwanie dla praktyków".

Reklama

1 stycznia 2016 r. wejdzie w życie nowe prawo restrukturyzacyjne. Dlatego podczas konferencji uczestnicy dowiedzą się jakie nowe możliwości otwiera ustawa i jakie będzie ich znaczenie dla praktyki biznesowej.

Problematykę przedstawią praktycy i jednocześnie twórcy nowego prawa – członkowie zespołu ministra sprawiedliwości ds. zmian prawa upadłościowego i naprawczego.

W przewidzianych podczas konferencji dyskusjach organizatorzy zaplanowali odpowiedzi na pytania, które już teraz zadają sobie przedstawiciele instytucji i przedsiębiorcy, nie tylko w zakresie własnej pozycji prawnej, ale zwłaszcza pozycji kontrahentów i partnerów biznesowych.

Program obejmie trzy bloki:restrukturyzacja, upadłość i rola oraz wynagrodzenie organów postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

Prelegenci: r. pr. Piotr Zimmerman, r. pr. Bartosz Sierakowski, sędzia Anna Hrycaj, adw. Bartosz Groele, dr Patryk Filipiak, Maciej Geromin, dr Izabela Gi. 

Koszt udziału w konferencji wynosi: 699 PLN+ VAT.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz szczegółowy program znajduje się TUTAJ.

Rejestracja elektroniczna: TUTAJ.

Prawnik.pl objął patronat nad wydarzeniem.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.