Niedziela, 23 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Międzynarodowy Tydzień Mediacji w Lublinie

09.10.2015, 13:30; Aktualizacja: 09.10.2015, 14:31
 • Wyślij
 • Drukuj

Lubelskie Centrum Arbitrażu i Mediacji włączyło się w działania na rzecz promocji alternatywnych metod rozwiązywania sporów, realizowanej w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji oraz Tygodnia Mediacji.

Reklama

Codziennie, od 12 do 16 października, w godzinach 9.00 – 15.00 Lubelskie Centrum Arbitrażu i Mediacji zaprasza wszystkie osoby zainteresowane tą problematyką do swojej siedziby przy ul. Chopina 29/11A w Lublinie.

Dodatkowo pracownicy tej jednostki będą również pełnili dyżury 13 i 14 października, w godz. 9.00 – 13.30 w VI Wydziale Gospodarczym Sądu Rejonowego Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku.

Z kolei 15 października, w redakcji Kuriera Lubelskiego mediatorzy będą dyżurować, w godz. 11:00 – 12:00. Przez tan czas, każda osoba zainteresowana problematyką alternatywnych metod rozwiązywania konfliktów będzie mogła zadzwonić i wypytać o przebieg oraz zakres mediacji.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Artykuły powiązane
   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.