Sobota, 10 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Międzynarodowy Tydzień Mediacji w Lublinie

09.10.2015, 13:30; Aktualizacja: 09.10.2015, 14:31
 • Wyślij
 • Drukuj

Lubelskie Centrum Arbitrażu i Mediacji włączyło się w działania na rzecz promocji alternatywnych metod rozwiązywania sporów, realizowanej w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji oraz Tygodnia Mediacji.

Reklama

Codziennie, od 12 do 16 października, w godzinach 9.00 – 15.00 Lubelskie Centrum Arbitrażu i Mediacji zaprasza wszystkie osoby zainteresowane tą problematyką do swojej siedziby przy ul. Chopina 29/11A w Lublinie.

Dodatkowo pracownicy tej jednostki będą również pełnili dyżury 13 i 14 października, w godz. 9.00 – 13.30 w VI Wydziale Gospodarczym Sądu Rejonowego Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku.

Z kolei 15 października, w redakcji Kuriera Lubelskiego mediatorzy będą dyżurować, w godz. 11:00 – 12:00. Przez tan czas, każda osoba zainteresowana problematyką alternatywnych metod rozwiązywania konfliktów będzie mogła zadzwonić i wypytać o przebieg oraz zakres mediacji.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Artykuły powiązane
   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.