Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kultura compliance w spółkach giełdowych

20.11.2015, 14:35; Aktualizacja: 20.11.2015, 16:00
 • Wyślij
 • Drukuj

2 grudnia 2015 roku w siedzibie kancelarii Wardyński i Wspólnicy odbędzie się seminarium pt. „Compliance w spółkach giełdowych”.

Reklama

W pierwszej części spotkania, omówione zostaną kwestie związane z otoczeniem prawnym compliance spółki publicznej w kontekście nowych obowiązków informacyjnych i zmienionych zasad odpowiedzialności (dyrektywa MAD i transparency oraz rozporządzenie MAR). Poruszona zostanie również problematyka związana z zasadami cyberbezpieczeństwa w spółkach giełdowych.

W dalszej części konferencji, omówione zostanie również postępowanie w razie cyberataku. Uczestnicy seminarium mówić będą też o roli regulatora i organów ochrony prawnej, obowiązkach informacyjnych, obowiązkach zarządu spółki kapitałowej i postępowaniach wewnętrznych. 

Seminarium skierowane jest do działów prawnych w spółkach giełdowych.

Więcej informacji dostępnych TUTAJ.

Źródło: SEG

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.