Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kluby go-go szybsze od wymiaru sprawiedliwości

Jakub Styczyński24.11.2015, 00:00; Aktualizacja: 24.11.2015, 06:43

30 listopada wrocławski sąd ma orzec w sprawie zamknięcia dwóch lokali dawnego Cocomo. Problem polega na tym, że może nie być już kogo osądzać, bo kluby zostały przekazane innej spółce.

Reklama

W dniu ostatniej rozprawy, 16 listopada 2015 r., pełnomocnik jednej z pozwanych spółek – nie przedkładając ku temu dowodu – oznajmił, iż klubami we Wrocławiu zarządza już inny podmiot. W związku z tym pojawiła się wątpliwość, czy 30 listopada zapadnie wyrok, a jeżeli tak, to czy będzie możliwy do wyegzekwowania.


Pozostało jeszcze 88% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.