Niedziela, 11 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowe obowiązki informacyjne w spółkach publicznych

01.12.2015, 14:30; Aktualizacja: 01.12.2015, 15:25
 • Wyślij
 • Drukuj

18 grudnia odbędzie się bezpłatna konferencja w tym temacie organizowana przez EBC Solicitors S.A. oraz Kancelarię Adwokacką Osiński i Wspólnicy. 

Reklama

W lipcu 2016 roku spółki notowane na rynku NewConnect zacznie obowiązywać rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE), na mocy którego emitenci są zobowiązani do znacznego rozszerzenia zakresu prowadzonej polityki informacyjnej.

W celu przygotowania się do konsekwencji jakie niesie wskazana powyżej zmiana przepisów, organizatorzy zapraszają do udziału w konferencji pt. „Rozporządzenie MAR - nowe standardy obowiązków informacyjnych spółek publicznych”, która odbędzie się 18 grudnia 2015 roku, o godz. 10.00, w Hotelu Radisson Blu Centrum w Warszawie.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie chęci uczestnictwa na adres mailowy: klaudia.wietecha@ebcsolicitors.pl.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.