Piątek, 21 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowe obowiązki informacyjne w spółkach publicznych

01.12.2015, 14:30; Aktualizacja: 01.12.2015, 15:25
 • Wyślij
 • Drukuj

18 grudnia odbędzie się bezpłatna konferencja w tym temacie organizowana przez EBC Solicitors S.A. oraz Kancelarię Adwokacką Osiński i Wspólnicy. 

Reklama

W lipcu 2016 roku spółki notowane na rynku NewConnect zacznie obowiązywać rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE), na mocy którego emitenci są zobowiązani do znacznego rozszerzenia zakresu prowadzonej polityki informacyjnej.

W celu przygotowania się do konsekwencji jakie niesie wskazana powyżej zmiana przepisów, organizatorzy zapraszają do udziału w konferencji pt. „Rozporządzenie MAR - nowe standardy obowiązków informacyjnych spółek publicznych”, która odbędzie się 18 grudnia 2015 roku, o godz. 10.00, w Hotelu Radisson Blu Centrum w Warszawie.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie chęci uczestnictwa na adres mailowy: klaudia.wietecha@ebcsolicitors.pl.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.