Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Jest śledztwo w sprawie podszywania się pod sędziego Łączewskiego

16.02.2016, 12:51; Aktualizacja: 16.02.2016, 13:03
 • Wyślij
 • Drukuj

Śledztwo wszczęła Prokuratura Okręgowa w Warszawie z zawiadomienia samego sędziego Łączewskiego - informuje portal TVP Info.

Reklama

Zabezpieczono już ponoć dwa laptopy i tablet sędziego.

Sprawa ma związek z doniesieniami "Warszawskiej Gazety" jakoby sędzia Łączewski miał proponować Tomaszowi Lisowi "pomoc w zwalczaniu rządu PiS".

Sprawą zajęła się już także Krajowa Rada Sądownictwa, która w tym celu powołała trzyosobową komisję. -Komisja zbada sytuację związaną z sędzią Wojciechem Łączewskim. Zapozna się ze stanowiskiem samego sędziego oraz z działaniami prokuratury w tej sprawie - mówi sędzia Waldemar Żurek, rzecznik prasowy Krajowej Rady Sądownictwa.

PS

Źródło:Media
Śledź nas na:

Polecamy

 • Gry

  Nowelizacyjny hazard

  Nowelizacyjny hazard

  Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

 • Prawo karne

  Mafię zaboli tylko odebranie majątku

  Mafię zaboli tylko odebranie majątku

  To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

 • Komornicy

  Asesorzy nie chcą być statywami

  Asesorzy nie chcą być statywami

  Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

 • Wybory

  KRRP to nie jest związek zawodowy

  KRRP to nie jest związek zawodowy

  Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.