Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kochański Zięba Rapala i Partnerzy obsługiwała SEKAB Biofuels & Chemicals

06.03.2015, 12:07; Aktualizacja: 06.03.2015, 12:18
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria Kochański Zięba Rapala i Partnerzy obsługiwała grupę jednego z największych producentów bioetanolu na świecie - SEKAB BioFuels & Chemicals w związku z jej inwestycją w 49 proc. akcji w spółce Bioagra S.A.

Reklama

Rafał Zięba

Rafał Zięba

źródło: Materiały Prasowe

Inwestycja zakończyła się sprzedażą pakietu 49 proc. akcji do spółek zależnych od rodziny Zbigniewa Komorowskiego za łączną kwotę 233 miliony SEK (około 105 milionów złotych).

SEKAB był reprezentowany przez grupę prawników z departamentów prawa spółek, prawa podatkowego oraz sporów sądowych Kochański Zięba Rapala i Partnerzy: Rafała Ziębę, Pawła Cholewińskiego, Tomasza Zaleskiego, Aleksandrę Polak, Małgorzatę Buszko, Pawła Gunia, kierowanych przez Rafała Rapalę.

Rafał Rapala

Rafał Rapala

źródło: Materiały Prasowe

Spółki zależne były reprezentowane przez Tomasza Kańskiego z Sołtysiński Kawecki & Szlęzak. 

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.