Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Pięć kancelarii prawnych trafiło na listę 100 najlepszych miejsc pracy magazynu "Fortune"

11.03.2015, 14:02; Aktualizacja: 11.03.2015, 14:18

Podobnie jak w ubiegłorocznym zestawieniu w setce znalazły się kancelarie Baker Donelson (miejsce 30.), Alston & Bird (miejsce 41.), Cooley (miejsce 42.), Perkins Cole (miejsce 46.) oraz Arnold & Porter (miejsce 75.).

Reklama

Najlepsza spośród nich amerykańska firma Baker Donelson (68. pod względem wielkości kancelaria w USA) została wyróżniona m.in. możliwość pracy w elastycznych godzinach, wypłatę wynagrodzenia nawet w przypadku urlopów bezpłatnych (choć nie dotyczy to wszystkich pracowników), zezwolenie na organizowanie czasu pracy z uwzględnieniem prywatnych obowiązków.


Pozostało jeszcze 0% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Artykuły powiązane
   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.