Środa, 7 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Pięć kancelarii prawnych trafiło na listę 100 najlepszych miejsc pracy magazynu "Fortune"

11.03.2015, 14:02; Aktualizacja: 11.03.2015, 14:18

Podobnie jak w ubiegłorocznym zestawieniu w setce znalazły się kancelarie Baker Donelson (miejsce 30.), Alston & Bird (miejsce 41.), Cooley (miejsce 42.), Perkins Cole (miejsce 46.) oraz Arnold & Porter (miejsce 75.).

Reklama

Najlepsza spośród nich amerykańska firma Baker Donelson (68. pod względem wielkości kancelaria w USA) została wyróżniona m.in. możliwość pracy w elastycznych godzinach, wypłatę wynagrodzenia nawet w przypadku urlopów bezpłatnych (choć nie dotyczy to wszystkich pracowników), zezwolenie na organizowanie czasu pracy z uwzględnieniem prywatnych obowiązków.


Pozostało jeszcze 0% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Artykuły powiązane
   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.