Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Greenberg Traurig wysoko w rankingu Chambers Global 2015

17.03.2015, 12:04; Aktualizacja: 17.03.2015, 12:18
 • Wyślij
 • Drukuj

W zakresie transakcji na rynkach kapitałowych, fuzji i przejęć oraz w doradztwie podatkowym przyznano Greenberg Traurig tzw. kategorię Band 1, czyli najwyższą z możliwych.

Reklama

Z kolei w doradztwie dla sektora bankowości i finansów, w transakcjach dłużnych na rynkach kapitałowych, postępowaniach sądowych i arbitrażowych, a także w restrukturyzacji przedsiębiorstw kancelaria otrzymała kategorię Band 3. 

Liczne wyróżnienia indywidualne przypadły również prawnikom Greenberg Traurig.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.