Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria Krotoski Adwokaci partnerem merytorycznym portalu o inwestycjach

10.04.2015, 15:30; Aktualizacja: 10.04.2015, 15:40
 • Wyślij
 • Drukuj

W działającym od marca 2015 r. serwisie InwestycjeLiniowe.pl można znaleźć m.in. treści dotyczące prawnych aspektów inwestycji liniowych oraz aktualności branżowe.

Reklama

Portal prowadzony jest przez z espół prawników z poznańskiej kancelarii Krotoski Adwokaci, specjalizujących się w prawnym wsparciu dla inwestorów i wykonawców. Autorzy poruszają przede wszystkim tematykę inwestycji elektroenergetycznych, wodociągowych, gazociągowych, OZE, wodnych i melioracyjnych.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.