Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Greenberg Traurig wysoko w rankingu Chambers Europe 2015

28.04.2015, 15:34; Aktualizacja: 28.04.2015, 15:53
 • Wyślij
 • Drukuj

W najnowszym zestawieniu Greenberg Traurig znajduje się w czołówce najlepszych w Polsce kancelarii prawnych w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych, fuzji i przejęć, private equity oraz w doradztwie podatkowym. W tych kategoriach Chambers Europe 2015 przyznał Greenberg Traurig tzw. kategorię Band 1, czyli najwyższą z możliwych.

Reklama

W doradztwie dla sektora bankowości i finansów, w nieruchomościach, w transakcjach dłużnych na rynkach kapitałowych, w postępowaniach sądowych i arbitrażowych, a także w restrukturyzacji przedsiębiorstw Chambers Europe 2015 przyznało Greenberg Traurig kategorię Band 3, z kolei w doradztwie z zakresu technologii, mediów i telekomunikacji kategorię Band 4.

W transakcjach fuzji i przejęć oraz private equity, partner Lejb Fogelman ma najwyższą możliwą pozycję w rankingu „Senior Statesman”.

Partner zarządzający Greenberg Traurig Jarosław Grzesiak otrzymał kategorię Band 1 w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych, Band 1 w zakresie fuzji i przejęć oraz Band 2 w private equity.

W transakcjach na rynkach kapitałowych partner Ireneusz Matusielański otrzymał Band 2, a z kolei partner Rafał Sieński kategorię Band 3. Partner Federico Salinas wyróżniony został jako specjalista, a partner lokalny Paweł Piotrowski został uznany za wschodzącą gwiazdę rynków kapitałowych.

W doradztwie podatkowym partner Marek Kozaczuk oraz partner lokalny Tomasz Kacymirow otrzymali kategorię Band 2.

W doradztwie na rzecz sektora nieruchomości partner Marek Grodek otrzymał kategorię Band 2, a partnera lokalnego Bartosza Clemenza uznano za wschodzącą gwiazdę tej specjalizacji.

Partnerowi Andrzejowi Wysokińskiemu przyznano kategorię Band 2 w restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz kategorię Band 3 w doradztwie dla sektora bankowości i finansów oraz Band 3 w postępowaniach sądowych i arbitrażowych.

Partner Łukasz Pawlak otrzymał kategorię Band 3 w bankowości i finansach ze specjalizacją w sektorze regulacyjnym. Partner lokalny Przemysław Kozdój został uznany za wschodzącą gwiazdę bankowości i finansów.

Partner Michał Fereniec został otrzymał  Band 2 w doradztwie z zakresu technologii, mediów i telekomunikacji oraz Band 4 w private equity.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.