Sobota, 10 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Greenberg Traurig wysoko w rankingu Chambers Europe 2015

28.04.2015, 15:34; Aktualizacja: 28.04.2015, 15:53
 • Wyślij
 • Drukuj

W najnowszym zestawieniu Greenberg Traurig znajduje się w czołówce najlepszych w Polsce kancelarii prawnych w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych, fuzji i przejęć, private equity oraz w doradztwie podatkowym. W tych kategoriach Chambers Europe 2015 przyznał Greenberg Traurig tzw. kategorię Band 1, czyli najwyższą z możliwych.

Reklama

W doradztwie dla sektora bankowości i finansów, w nieruchomościach, w transakcjach dłużnych na rynkach kapitałowych, w postępowaniach sądowych i arbitrażowych, a także w restrukturyzacji przedsiębiorstw Chambers Europe 2015 przyznało Greenberg Traurig kategorię Band 3, z kolei w doradztwie z zakresu technologii, mediów i telekomunikacji kategorię Band 4.

W transakcjach fuzji i przejęć oraz private equity, partner Lejb Fogelman ma najwyższą możliwą pozycję w rankingu „Senior Statesman”.

Partner zarządzający Greenberg Traurig Jarosław Grzesiak otrzymał kategorię Band 1 w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych, Band 1 w zakresie fuzji i przejęć oraz Band 2 w private equity.

W transakcjach na rynkach kapitałowych partner Ireneusz Matusielański otrzymał Band 2, a z kolei partner Rafał Sieński kategorię Band 3. Partner Federico Salinas wyróżniony został jako specjalista, a partner lokalny Paweł Piotrowski został uznany za wschodzącą gwiazdę rynków kapitałowych.

W doradztwie podatkowym partner Marek Kozaczuk oraz partner lokalny Tomasz Kacymirow otrzymali kategorię Band 2.

W doradztwie na rzecz sektora nieruchomości partner Marek Grodek otrzymał kategorię Band 2, a partnera lokalnego Bartosza Clemenza uznano za wschodzącą gwiazdę tej specjalizacji.

Partnerowi Andrzejowi Wysokińskiemu przyznano kategorię Band 2 w restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz kategorię Band 3 w doradztwie dla sektora bankowości i finansów oraz Band 3 w postępowaniach sądowych i arbitrażowych.

Partner Łukasz Pawlak otrzymał kategorię Band 3 w bankowości i finansach ze specjalizacją w sektorze regulacyjnym. Partner lokalny Przemysław Kozdój został uznany za wschodzącą gwiazdę bankowości i finansów.

Partner Michał Fereniec został otrzymał  Band 2 w doradztwie z zakresu technologii, mediów i telekomunikacji oraz Band 4 w private equity.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.