Sobota, 22 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowi partnerzy w kancelarii CMS

05.05.2015, 12:06; Aktualizacja: 05.05.2015, 12:16
 • Wyślij
 • Drukuj

1 maja adw. Iga Lis oraz adw. Jakub Marcinkowski dołączyli do grona partnerów kancelarii CMS. 

Reklama

Iga Lis specjalizuje się w obsłudze sektora energetycznego, paliwowo-gazowego, hutniczego i chemicznego i jako partner będzie dalej rozwijać doradztwo CMS dla tych sektorów.

Lis Iga

Lis Iga

źródło: Materiały Prasowe

Z CMS związana jest od 2007 r.

Jakub Marcinkowski jest partnerem w departamencie transakcji i prawa spółek warszawskiego biura CMS, z którym związany jest od 8 lat. Specjalizuje się w prawie spółek, prawie handlowym i cywilnym. 

Marcinkowski Jakub

Marcinkowski Jakub

źródło: Materiały Prasowe

Z CMS związany jest od 2007 r.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.