Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Greenberg Traurig przejmuje zespoły prawników z Allen & Overy i Norton Rose Fulbright

13.05.2015, 10:07; Aktualizacja: 13.05.2015, 13:07
 • Wyślij
 • Drukuj

Dwunastu nowych prawników wzmocni praktykę prawa nieruchomości.

Reklama

Jako partnerzy do Greenberg Traurig dołączyli: Radomił Charzyński, kierujący dotychczas zespołem nieruchomości w warszawskim biurze Allen & Overy oraz Agnieszka Stankiewicz, dowodząca do tej pory zespołem nieruchomości w warszawskim biurze Norton Rose Fulbright.

Agnieszka Stankiewicz

Agnieszka Stankiewicz

źródło: Materiały Prasowe

W skład zespołów przechodzących wraz z Agnieszką Stankiewicz i Radomiłem Charzyńskim weszli m.in. Karol Brzoskowski z Allen & Overy i Magdalena Życzkowska-Jóźwiak z Norton Rose, którzy objęli stanowiska lokalnych partnerów.

Radomił Charzyński

Radomił Charzyński

źródło: Materiały Prasowe

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.