Czwartek, 8 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Wyniki rankingu kancelarii prawniczych ''Rzeczpospolitej''

14.05.2015, 10:56; Aktualizacja: 14.05.2015, 11:55
 • Wyślij
 • Drukuj

Już po raz 13. gazeta zorganizowała ranking kancelarii. Największą firmą prawniczą w Polsce, po raz kolejny okazała się Dentons. Ona również odnotowała w ubiegłym roku najwyższe przychody.

Reklama

Kolejna na podium pod względem liczby prawników z uprawnieniami jest kancelaria Sołtysiński Kawecki & Szlęzak, a trzecie miejsce zajęła kancelaria Domański Zakrzewski Palinka.

Gazeta nagrodziła także specjalistów w 18 dziedzinach prawa. Najwięcej wyróżnień trafi do kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak.

Nagrodzono również kancelarie, które brały udział w największej ilości kluczowych transakcji. Są nimi: Clifford Chance i Weil, Gotshal & Manges ( ex aequo pierwsze miejsce), Greenberg Traurig ( drugie), Dentons i White & Case (ex aequo trzecie).

Prawnikiem pro bono została Sylwia Zarzycka.

PS/ Źródło: Rzeczpospolita

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.