Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Wyniki rankingu kancelarii prawniczych ''Rzeczpospolitej''

14.05.2015, 10:56; Aktualizacja: 14.05.2015, 11:55
 • Wyślij
 • Drukuj

Już po raz 13. gazeta zorganizowała ranking kancelarii. Największą firmą prawniczą w Polsce, po raz kolejny okazała się Dentons. Ona również odnotowała w ubiegłym roku najwyższe przychody.

Reklama

Kolejna na podium pod względem liczby prawników z uprawnieniami jest kancelaria Sołtysiński Kawecki & Szlęzak, a trzecie miejsce zajęła kancelaria Domański Zakrzewski Palinka.

Gazeta nagrodziła także specjalistów w 18 dziedzinach prawa. Najwięcej wyróżnień trafi do kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak.

Nagrodzono również kancelarie, które brały udział w największej ilości kluczowych transakcji. Są nimi: Clifford Chance i Weil, Gotshal & Manges ( ex aequo pierwsze miejsce), Greenberg Traurig ( drugie), Dentons i White & Case (ex aequo trzecie).

Prawnikiem pro bono została Sylwia Zarzycka.

PS/ Źródło: Rzeczpospolita

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.