Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria White & Case doradzała przy sprzedaży akcji Polenergia

21.05.2015, 14:52; Aktualizacja: 21.05.2015, 15:17
 • Wyślij
 • Drukuj

White & Case P. Pietkiewicz M. Studniarek i Wspólnicy pełniła funkcję wyłącznego doradcy prawnego w związku ze sprzedażą przez Mansa Investments, 15,4 proc. pakietu akcji spółki Polenergia o wartości 189 milionów złotych w drodze tzw. budowania przyspieszonej księgi popytu. 

Reklama

Realizacja tego projektu wymagała współpracy zespołów prawników White & Case, którzy równolegle działali w biurach w Warszawie i Londynie.

Członkami zespołu White & Case w biurze w Warszawie byli: Marcin Studniarek (partner), Rafał Kamiński (partner lokalny) oraz Marta Osowska (associate).

Natomiast kluczowymi członkami zespołu w biurze w Londynie byli: Doron Loewinger (partner) oraz Inigo Esteve (partner).

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.