Sobota, 10 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowy partner zarządzający polskiego biura Magnusson

28.05.2015, 16:14; Aktualizacja: 28.05.2015, 16:21
 • Wyślij
 • Drukuj

Agnieszka Pytlas-Skwierczyńska została partnerem zarządzającym biura w Warszawie.

Reklama

Jej poprzednik, Andrzej Tokaj, objął z kolei funkcję senior partnera w Warszawie.

Agnieszka Pytlas-Skwierczyńska jest polskim adwokatem. Do warszawskiego biura Magnusson dołączyła w 2002 roku, a w styczniu 2008 roku została partnerem. Jest również członkiem zarządu Magnusson. 

Agnieszka Pytlas-Skwierczyńska

Agnieszka Pytlas-Skwierczyńska

źródło: Materiały Prasowe

Andrzej Tokaj, jako senior partner w Warszawie, skupi się na pracy z klientami. Dodatkowo, do jego obowiązków należeć będzie dbanie o relacje między partnerami, działanie w organizacji Magnusson International (gdzie sprawuje funkcję prezesa zarządu), oraz zaangażowanie w rozwój i planowanie strategiczne biura w Warszawie.

Andrzej Tokaj

Andrzej Tokaj

źródło: Materiały Prasowe

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.