Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

SWS doradzała ENEA S.A. i Enea Operator

08.06.2015, 16:43; Aktualizacja: 11.06.2015, 16:47
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała spółkom w procesie negocjacji i zawarcia umowy z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju w ramach realizacji Programu Emisji Obligacji przez ENEA S.A., a także działań związanych z pozyskaniem finansowania na wykonanie wieloletniego planu inwestycyjnego ENEA Operator sp. z o.o.

Reklama

Radcowie prawni z SWS Kancelaria Prawna Strykowski Wachowiak sp. k. doradzali spółkom z Grupy ENEA w procesie pozyskania finansowania na nabycie obligacji oraz przy ich emisji.

Opiniowali również projekt umowy ramowej zawieranej przez ENEA S.A.i ENEA Operator sp. z o.o. z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju na pozyskanie finansowania, przeznaczonego docelowo na realizację wieloletniego planu inwestycyjnego polegającego na modernizacji i rozbudowie infrastruktury elektroenergetycznej Enea Operator.

Oceniali również umowę dotyczącą emisji obligacji przez ENEA Operator i ich nabycia przez ENEA S.A., a także badali formalno-prawną stronę emisji obligacji przez ENEA Operator w ramach Wykonawczej Umowy Programu Emisji Obligacji.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.