Sobota, 10 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

SWS doradzała ENEA S.A. i Enea Operator

08.06.2015, 16:43; Aktualizacja: 11.06.2015, 16:47
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała spółkom w procesie negocjacji i zawarcia umowy z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju w ramach realizacji Programu Emisji Obligacji przez ENEA S.A., a także działań związanych z pozyskaniem finansowania na wykonanie wieloletniego planu inwestycyjnego ENEA Operator sp. z o.o.

Reklama

Radcowie prawni z SWS Kancelaria Prawna Strykowski Wachowiak sp. k. doradzali spółkom z Grupy ENEA w procesie pozyskania finansowania na nabycie obligacji oraz przy ich emisji.

Opiniowali również projekt umowy ramowej zawieranej przez ENEA S.A.i ENEA Operator sp. z o.o. z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju na pozyskanie finansowania, przeznaczonego docelowo na realizację wieloletniego planu inwestycyjnego polegającego na modernizacji i rozbudowie infrastruktury elektroenergetycznej Enea Operator.

Oceniali również umowę dotyczącą emisji obligacji przez ENEA Operator i ich nabycia przez ENEA S.A., a także badali formalno-prawną stronę emisji obligacji przez ENEA Operator w ramach Wykonawczej Umowy Programu Emisji Obligacji.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.