Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

SWS Kancelaria Prawna Strykowski Wachowiak członkiem międzynarodowej organizacji

11.06.2015, 16:01; Aktualizacja: 11.06.2015, 16:46
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria została przyjęta w poczet członków międzynarodowego stowarzyszenia niezależnych kancelarii prawnych LawExchange International (LEI).

Reklama

Zasięg działania kancelarii zrzeszonych w LEI obejmuje Europę, Amerykę Północną i Południową, Azję i Bliski Wschód. 

Przedstawiciele stowarzyszonych kancelarii spotykają się dwa razy do roku na konferencjach poświęconych pogłębianiu i optymalizowaniu współpracy oraz wymianie doświadczeń.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.