Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Bird & Bird Polska wyróżniona w rankingu IAM Patent 1000

18.06.2015, 14:02; Aktualizacja: 18.06.2015, 14:15
 • Wyślij
 • Drukuj

Czwarty rok z rzędu warszawskie biuro Bird & Bird zostało sklasyfikowane wśród wiodących globalnych doradców w zakresie patentów.

Reklama

Zespół Bird & Bird został nagrodzony srebrnym wyróżnieniem w kategorii: spory i transakcje.

Z kolei indywidualne srebrne wyróżnienie w kategorii spory otrzymał również mecenas Piotr Dynowski.

IAM Patent 1000 tworzony jest na podstawie opinii prawników kancelaryjnych, rzeczników patentowych oraz prawników in-house. Organizatorem przedsięwzięcia jest IP Media Group,  wydawca kilku renomowanych magazynów specjalizujących się w tematyce własności intelektualnej.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.