Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

CMS doradzała P4 w sporze z UOKIK

22.06.2015, 17:16; Aktualizacja: 22.06.2015, 17:24
 • Wyślij
 • Drukuj

19 czerwca 2015 roku Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał wyrok w sprawie decyzji prezesa UOKiK dotyczącej 4 operatorów telekomunikacyjnych (T-Mobile, Polkomtel, Orange i P4), w której zarzucono im zawarcie porozumienia antykonkurencyjnego w związku z projektem wprowadzania w Polsce telewizji mobilnej. Na wszystkie podmioty zostały nałożone wielomilionowe kary finansowe. Teraz SOKiK uznał za uzasadnione argumenty operatorów podnoszone w złożonych przez nich odwołaniach i w całości uchylił decyzję prezesa UOKiK.

Reklama

P4 reprezentowały Małgorzata Surdek i Małgorzata Urbańska z kancelarii CMS i  Marta Sendrowicz z Allen & Overy.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.