Niedziela, 11 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

CMS doradzała P4 w sporze z UOKIK

22.06.2015, 17:16; Aktualizacja: 22.06.2015, 17:24
 • Wyślij
 • Drukuj

19 czerwca 2015 roku Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał wyrok w sprawie decyzji prezesa UOKiK dotyczącej 4 operatorów telekomunikacyjnych (T-Mobile, Polkomtel, Orange i P4), w której zarzucono im zawarcie porozumienia antykonkurencyjnego w związku z projektem wprowadzania w Polsce telewizji mobilnej. Na wszystkie podmioty zostały nałożone wielomilionowe kary finansowe. Teraz SOKiK uznał za uzasadnione argumenty operatorów podnoszone w złożonych przez nich odwołaniach i w całości uchylił decyzję prezesa UOKiK.

Reklama

P4 reprezentowały Małgorzata Surdek i Małgorzata Urbańska z kancelarii CMS i  Marta Sendrowicz z Allen & Overy.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.