Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kochański Zięba Rapala i Partnerzy wygrywa sprawę dla Jana Rokity

23.06.2015, 15:16; Aktualizacja: 24.06.2015, 12:07
 • Wyślij
 • Drukuj

Jan Rokita na razie nie musi przepraszać byłego szefa policji Konrada Kornatowskiego za zarzucenie mu, że w latach 80. brał udział w tuszowaniu zabójstwa. Tak wynika z wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie.

Reklama

Konrad Orlik

Konrad Orlik

źródło: Materiały Prasowe

W ustnym uzasadnieniu sąd podzielił argumentację adw. Konrada Orlika, który reprezentuje Jana Rokitę w tej sprawie. Podkreślił, iż obiektywnie nie ma możliwości publikacji przeprosin, bowiem periodyk "Dziennik. Polska Europa. Świat” w wydaniu tradycyjnym już nie wychodzi. Obecnie funkcjonuje on jedynie w wydaniu internetowym. 

Jana Marię Rokitę reprezentowali adwokaci departamentu sporów sądowych i arbitrażu kancelarii Kochański Zięba Rapala i Partnerzy: Konrad Orlik i Tobiasz Szychowski.

Tobiasz Szychowski

Tobiasz Szychowski

źródło: Materiały Prasowe

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.