Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria Rączkowski & Kwieciński członkiem międzynarodowej sieci

24.06.2015, 11:44; Aktualizacja: 24.06.2015, 12:05
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria dołączyła do Law & Numbers, podmiotu zrzeszającego firmy oferujące kompleksową obsługę prawną i podatkową klientom biznesowym.

Reklama

Celem współpracy jest rozszerzenie portfolio kancelarii o międzynarodowe wsparcie przedsięwzięć realizowanych w formule cross – border - czytamy w komunikacie.

- Coraz więcej naszych klientów rozważa lub już uczestniczy w międzynarodowej wymianie handlowej. Polscy eksporterzy regularnie zwiększają swoją aktywność, zarówno na rynkach ościennych, jak i w dalszych lokalizacjach. Dzięki współpracy z partnerami zrzeszonymi w Law & Numbers możemy wymieniać się wiedzą o najlepszych praktykach prawa gospodarczego i podatkowego realizowanych na rynkach Europy Zachodniej, Środkowo – Wschodniej, a nawet w Rosji. Co za tym idzie jesteśmy w stanie zapewnić podmiotom, z którymi współpracujemy kompleksową i rzetelną obsługę na rynkach międzynarodowych – podkreśla Agnieszka Wierzbicka, partner kancelarii. 

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.