Sobota, 3 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria Rączkowski & Kwieciński członkiem międzynarodowej sieci

24.06.2015, 11:44; Aktualizacja: 24.06.2015, 12:05
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria dołączyła do Law & Numbers, podmiotu zrzeszającego firmy oferujące kompleksową obsługę prawną i podatkową klientom biznesowym.

Reklama

Celem współpracy jest rozszerzenie portfolio kancelarii o międzynarodowe wsparcie przedsięwzięć realizowanych w formule cross – border - czytamy w komunikacie.

- Coraz więcej naszych klientów rozważa lub już uczestniczy w międzynarodowej wymianie handlowej. Polscy eksporterzy regularnie zwiększają swoją aktywność, zarówno na rynkach ościennych, jak i w dalszych lokalizacjach. Dzięki współpracy z partnerami zrzeszonymi w Law & Numbers możemy wymieniać się wiedzą o najlepszych praktykach prawa gospodarczego i podatkowego realizowanych na rynkach Europy Zachodniej, Środkowo – Wschodniej, a nawet w Rosji. Co za tym idzie jesteśmy w stanie zapewnić podmiotom, z którymi współpracujemy kompleksową i rzetelną obsługę na rynkach międzynarodowych – podkreśla Agnieszka Wierzbicka, partner kancelarii. 

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.

   • Wywiad

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Nie jestem wobec Trybunału Konstytucyjnego bezkrytyczny. Nie wszystkie jego orzeczenia, zwłaszcza dotyczące sądownictwa, budziły mój zachwyt. Ale jest rzeczą ważną, aby sprawnie działał w sytuacji zagrożenia funkcjonowania sądów – mówi Adam Strzembosz.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.