Poniedziałek, 5 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Greenberg Traurig doradzał przy transakcji dotyczącej praw do transmisji meczów

30.06.2015, 10:54; Aktualizacja: 30.06.2015, 11:10
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała przy sprzedaży praw mediowych związanych z rozgrywkami piłkarskiej Ekstraklasy w sezonach od 2015/2016 do 2018/2019 na rzecz nadawców - nc+ i Eurosport. 

Reklama

Michał Fereniec

Michał Fereniec

źródło: Materiały Prasowe

Greenberg Traurig reprezentował międzynarodową agencję marketingową, MP&SILVA SARL, działającą jako jedyny doradca Ekstraklasy w zakresie marketingu, dystrybucji i wykorzystania praw mediowych dotyczących polskiej piłki nożnej na kolejne cztery sezony.

Jakub Żelazny

Jakub Żelazny

źródło: Materiały Prasowe

Kancelaria uczestniczyła w transakcji sprzedaży na wszystkich jej etapach.

Mateusz Koronkiewicz

Mateusz Koronkiewicz

źródło: Materiały Prasowe

Ze strony warszawskiego biura Greenberg Traurig przy transakcji doradzali partner Michał Fereniec oraz prawnicy Mateusz Koronkiewicz, Piotr Smolarczyk i Jakub Żelazny.

Piotr Smolarczyk

Piotr Smolarczyk

źródło: Materiały Prasowe

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.

   • Wywiad

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Nie jestem wobec Trybunału Konstytucyjnego bezkrytyczny. Nie wszystkie jego orzeczenia, zwłaszcza dotyczące sądownictwa, budziły mój zachwyt. Ale jest rzeczą ważną, aby sprawnie działał w sytuacji zagrożenia funkcjonowania sądów – mówi Adam Strzembosz.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.