Sobota, 22 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dwójka nowych adwokatów w kancelarii Baker & McKenzie

30.06.2015, 12:31; Aktualizacja: 30.06.2015, 12:43
 • Wyślij
 • Drukuj

Do warszawskiego biura Baker & McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy dołączyła Marta Fredrych i Radzym Wójcik.

Reklama

Radzym Wójcik

Radzym Wójcik

źródło: Materiały Prasowe

Marta Fredrych dzięki zdobytemu tytułowi zawodowemu wzmocni zespół partnerstwa publiczno-prywatnego w ramach grupy projektów infrastrukturalnych Baker & McKenzie.

Z kolei Radzym Wójcik jest adwokatem, specjalizującym się w prawie cywilnym i handlowym, ze szczególnym uwzględnieniem transakcji z zakresu private equity oraz fuzji i przejęć. Z międzynarodowymi firmami prawniczymi współpracuje od 2009 roku, a do Baker & McKenzie dołączył we wrześniu 2012 roku.

Marta Fredrych

Marta Fredrych

źródło: Materiały Prasowe

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.