Poniedziałek, 5 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Allen & Overy doradzała Grupie Lotos i Lotos Asfalt

30.06.2015, 10:00; Aktualizacja: 01.07.2015, 09:41
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała spółkom w związku z przygotowaniem, finansowaniem i realizacją projektu inwestycyjnego „EFRA – Efektywna Rafinacja”.

Reklama

Prace zespołu Allen & Overy koordynował partner Tomasz Kawczyński. Doradztwem w zakresie dokumentów finansowania kierowała mec. Agnieszka Lipska, a w zakresie dokumentów projektu mec. Kamil Jankielewicz. W skład zespołu Allen & Overy w Warszawie weszli również Bartosz Jagodziński, Łukasz Lech, Jerzy Zdrojewski, Natalia Ornass i Łukasz Błaszczak.

Z kolei pracami w zakresie prawa angielskiego kierowali partnerzy Nigel Pritchard oraz Andrew Castle. W skład zespołu Allen & Overy w Londynie wszedł również Kyle Sanderson.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.