Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Allen & Overy doradzała Grupie Lotos i Lotos Asfalt

30.06.2015, 10:00; Aktualizacja: 01.07.2015, 09:41
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała spółkom w związku z przygotowaniem, finansowaniem i realizacją projektu inwestycyjnego „EFRA – Efektywna Rafinacja”.

Reklama

Prace zespołu Allen & Overy koordynował partner Tomasz Kawczyński. Doradztwem w zakresie dokumentów finansowania kierowała mec. Agnieszka Lipska, a w zakresie dokumentów projektu mec. Kamil Jankielewicz. W skład zespołu Allen & Overy w Warszawie weszli również Bartosz Jagodziński, Łukasz Lech, Jerzy Zdrojewski, Natalia Ornass i Łukasz Błaszczak.

Z kolei pracami w zakresie prawa angielskiego kierowali partnerzy Nigel Pritchard oraz Andrew Castle. W skład zespołu Allen & Overy w Londynie wszedł również Kyle Sanderson.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.