Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Linklaters na pierwszym miejscu w rankingu MergerMarket

13.07.2015, 20:00; Aktualizacja: 13.07.2015, 20:07
 • Wyślij
 • Drukuj

Według portalu www.MargerMarket.com kancelaria obsłużyła najwięcej transakcji M&A w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w pierwszym półroczu 2015 roku.

Reklama

Wartość obsługiwanych spraw wyniosła ponad 3 mld USD.

W kluczowe transakcje zaangażowani byli partnerzy warszawskiego biura Linklaters: Daniel Cousens, prawnik brytyjski, Tomasz Żórawski – prawnik amerykański oraz Conrad Wallenrodhe – prawnik szwedzki. 

Bieżące doradztwo przy transakcjach zapewnili również starsi prawnicy, managing associates z praktyki korporacyjnej – Marcin Schulz i Klaudia Królak.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.