Poniedziałek, 24 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

CMS doradzała międzynarodowej grupie finansowej przy emisji obligacji

15.07.2015, 12:22; Aktualizacja: 15.07.2015, 12:31
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała spółce należącej do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance przy emisji obligacji na GPW w Warszawie. IPF jest notowana na zasadzie dual listingu na londyńskiej i warszawskiej giełdzie papierów wartościowych.

Reklama

Nowe dłużne instrumenty finansowe, o nominalnej wartości 200 mln zł, zostały wyemitowane w trybie oferty publicznej z wyłączeniem prospektu emisyjnego. Obligacje notowane są od 29 czerwca 2015 roku w Alternatywnym Systemie Obrotu prowadzonym przez GPW w Warszawie oraz BondSpot SA w ramach rynku Catalyst.

Z danych podawanych przez GPW w Warszawie wynika, że wartość emisji obligacji notowanych na rynku Catalyst wyniosła na koniec czerwca 2015 r. 67 mld zł, co oznacza wzrost o 1,2 proc. rok do roku - czytamy w komunikacie kancelarii.

Przy emisji obligacji pracował zespół CMS pod kierownictwem Małgorzaty Chruściak, partnera w departamencie bankowości i finansów międzynarodowych w składzie: dr Jakub Rachwol, associate oraz Rafał Kluziak, associate.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.