Czwartek, 8 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

CMS doradzała międzynarodowej grupie finansowej przy emisji obligacji

15.07.2015, 12:22; Aktualizacja: 15.07.2015, 12:31
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała spółce należącej do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance przy emisji obligacji na GPW w Warszawie. IPF jest notowana na zasadzie dual listingu na londyńskiej i warszawskiej giełdzie papierów wartościowych.

Reklama

Nowe dłużne instrumenty finansowe, o nominalnej wartości 200 mln zł, zostały wyemitowane w trybie oferty publicznej z wyłączeniem prospektu emisyjnego. Obligacje notowane są od 29 czerwca 2015 roku w Alternatywnym Systemie Obrotu prowadzonym przez GPW w Warszawie oraz BondSpot SA w ramach rynku Catalyst.

Z danych podawanych przez GPW w Warszawie wynika, że wartość emisji obligacji notowanych na rynku Catalyst wyniosła na koniec czerwca 2015 r. 67 mld zł, co oznacza wzrost o 1,2 proc. rok do roku - czytamy w komunikacie kancelarii.

Przy emisji obligacji pracował zespół CMS pod kierownictwem Małgorzaty Chruściak, partnera w departamencie bankowości i finansów międzynarodowych w składzie: dr Jakub Rachwol, associate oraz Rafał Kluziak, associate.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.