Niedziela, 23 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

RKKW doradzała PGNiG

29.07.2015, 16:26; Aktualizacja: 29.07.2015, 16:39
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała PGNiG w pośrednim nabyciu pakietu akcji EuRoPol Gaz.

Reklama

16 lipca miało miejsce zamknięcie transakcji pomiędzy Gas Assets Management  - spółką zależną od PGNiG, a PHZ Bartimpex.  W wyniku tej transakcji PGNiG S.A. przejęła pośrednio dodatkowe 4 proc. akcji w EuRoPol Gaz.

Na czele zespołu odpowiedzialnego za obsługę prawną PGNiG w transakcji z Bartimpex stanęli dr Radosław L. Kwaśnicki, partner zarządzający kierujący departamentem prawa rynku kapitałowego, mec. Krzysztof Wróbel, partner kierujący departamentem fuzji i przejęć, jak również mec. Łukasz Sieczka, odpowiadający za departament prawa umów, działający jako pełnomocnik zarówno Gas Assets Management, jak i PGNiG. 

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.