Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Prawnik z kancelarii CMS wyróżniony w zestawieniu Chambers Global 2015

30.07.2015, 13:37; Aktualizacja: 30.07.2015, 13:49
 • Wyślij
 • Drukuj

Andrzej Błach został zakwalifikowany w zestawieniu Chambers Global 2015 jako ekspert o randze międzynarodowej w zakresie obsługi prawnej projektów energetycznych w Europie Środkowo - Wschodniej.

Reklama


Dr Andrzej Błach od roku 1995 zajmuje się obsługą projektów w sektorze energetyki i infrastruktury. W latach 2007 - 2015 pełnił funkcję koordynatora praktyki energetycznej CMS w Europie Środkowo-Wschodniej. Od maja 2015 roku przeniósł się do Pekinu, skąd będzie rozwijał praktykę energetyczną CMS w Chinach i Azji Południowo-Wschodniej.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.