Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

CMS doradzała przy nabyciu gdańskiej Alchemii

11.08.2015, 13:40; Aktualizacja: 11.08.2015, 13:54
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała Bluehouse Capital przy nabyciu budynku biurowego Alchemia I zlokalizowanego w Gdańsku.

Reklama

Biurowiec został zakupiony przez fundusz joint venture stworzony przez Bluehouse Capital oraz Reino Partners. Dotychczasowym właścicielem budynku był gdański deweloper Torus.

Funduszowi Bluehouse Capital doradzała kancelaria CMS w składzie: adw. Przemysław Kucharski, partner w departamencie nieruchomości i budownictwa, wspierany przez zespół prawników: adw. Mateusza Tomickiego, r.pr. Paulinę Pawłowską, prawnika Marcina Pasika, r.pr. Jakuba Lernera, apl. adw. Grzegorza Pączka oraz r.pr. Konrada Wernera.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.