Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Allen & Overy doradza PGNiG Upstream International

31.08.2015, 12:07; Aktualizacja: 31.08.2015, 12:21
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała PGNiG Upstream International w związku z finansowaniem w wysokości 400 mln USD udzielonym przez Societe Generale, BNP Paribas, ING, HSBC, Citibank, CACIB, SEB oraz Natixis.

Reklama

Środki pozyskane w ramach kredytu zostaną wykorzystane głównie na wcześniejszą spłatę istotnej części obecnego zadłużenia przedsiębiorcy.

Prace zespołu Allen & Overy koordynował partner Andrew Castle z biura Allen & Overy w Londynie. Doradztwem w zakresie prawa polskiego kierował partner Tomasz Kawczyński, a w skład zespołu Allen & Overy w Warszawie weszła również mec. Renata Żak–Błażejczyk.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.