Czwartek, 8 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Wzmocnienia w K&L Gates

02.09.2015, 09:08; Aktualizacja: 02.09.2015, 09:16
 • Wyślij
 • Drukuj

W lipcu oraz sierpniu 2015 r. do warszawskiego biura kancelarii dołączyło liczne grono doświadczonych prawników, którzy wzmocnią kilka kluczowych praktyk.

Reklama

I tak do grona partnerów kancelarii i departamentu rozwiązywania sporów i arbitrażu dołączyła wraz z zespołem adwokat dr Joanna Łagowska będąca ekspertem w dziedzinie sporów infrastrukturalnych. Zespół rozwiązywania sporów wzmocnili również adw. Dawid Rapkiewicz i adw. Maciej Antoniak oraz aplikanci adwokaccy: Kamila Lipecka i Michał Szumbarski.

Nowi prawnicy K&L Gates

Nowi prawnicy K&L Gates

źródło: Materiały Prasowe

Dr Piotr Kunicki, radca prawny, będzie rozwijał praktykę zamówień publicznych, a dr Marlena Wach, radca prawny, dołączyła do praktyki prawa własności intelektualnej, telekomunikacji i nowych technologii.

Zespół praktyki korporacyjnej i M&A obsługujący również sektor zbrojeniowy wzmocni adw. Piotr Miller.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.