Piątek, 21 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Wzmocnienia w K&L Gates

02.09.2015, 09:08; Aktualizacja: 02.09.2015, 09:16
 • Wyślij
 • Drukuj

W lipcu oraz sierpniu 2015 r. do warszawskiego biura kancelarii dołączyło liczne grono doświadczonych prawników, którzy wzmocnią kilka kluczowych praktyk.

Reklama

I tak do grona partnerów kancelarii i departamentu rozwiązywania sporów i arbitrażu dołączyła wraz z zespołem adwokat dr Joanna Łagowska będąca ekspertem w dziedzinie sporów infrastrukturalnych. Zespół rozwiązywania sporów wzmocnili również adw. Dawid Rapkiewicz i adw. Maciej Antoniak oraz aplikanci adwokaccy: Kamila Lipecka i Michał Szumbarski.

Nowi prawnicy K&L Gates

Nowi prawnicy K&L Gates

źródło: Materiały Prasowe

Dr Piotr Kunicki, radca prawny, będzie rozwijał praktykę zamówień publicznych, a dr Marlena Wach, radca prawny, dołączyła do praktyki prawa własności intelektualnej, telekomunikacji i nowych technologii.

Zespół praktyki korporacyjnej i M&A obsługujący również sektor zbrojeniowy wzmocni adw. Piotr Miller.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Wymiar sprawiedliwości

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Porównanie sędzi do pracownicy agencji towarzyskiej jest obraźliwe, wulgarne i poniżające. Dodatkowo uderza też w autorytet wymiaru sprawiedliwości.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.