Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Crido Legal partnerem kampanii edukacyjnej

02.09.2015, 12:58; Aktualizacja: 02.09.2015, 13:04
 • Wyślij
 • Drukuj

Kampania "For better data flow - praktykuj efektywne transakcje kapitałowe" ma na celu edukację rynku w zakresie dobrych praktyk, których stosowanie usprawni procesy transakcyjne.

Reklama

Akcja adresowana jest do wszystkich stron szeroko pojmowanego procesu transakcyjnego, od doradców transakcyjnych, przez inwestorów, po przedstawicieli spółek, także notowanych na GPW.

Jakub Ziółek

Jakub Ziółek

źródło: Materiały Prasowe

Specjalnie powołana rada programowa kampanii opracuje rekomendacje dotyczące dobrych praktyk transakcyjnych. A jednym z jej członków został Jakub Ziółek, partner w Crido Legal. Odpowiada on za przygotowanie rekomendacji w zakresie nieruchomości komercyjnych.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.