Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kryzys, paradoksalnie, może wzmocnić kancelarię

07.09.2015, 06:38; Aktualizacja: 07.09.2015, 06:43

Firma, która padła ofiarą ataku hakerskiego, zadba z najwyższą starannością o zabezpieczenia i w przyszłości będzie gwarantowała większe bezpieczeństwo niż pozostałe – uważa Anna Garwolińska, ekspert ds. wizerunku.

Reklama

Prawnik.pl: Kilka dni temu media elektroniczne obiegła informacja o wykradzeniu poufnych danych z serwerów renomowanej kancelarii i opublikowaniu części z nich w sieci. Możliwe, że ofiarami ataku padły także inne firmy, o czym się jeszcze dowiemy. Jak kancelarie powinny postępować w obliczu tak gigantycznego kryzysu wizerunkowego?


Pozostało jeszcze 81% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Śledź nas na:

Polecamy

 • Gry

  Nowelizacyjny hazard

  Nowelizacyjny hazard

  Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

 • Prawo karne

  Mafię zaboli tylko odebranie majątku

  Mafię zaboli tylko odebranie majątku

  To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

 • Komornicy

  Asesorzy nie chcą być statywami

  Asesorzy nie chcą być statywami

  Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

 • Wybory

  KRRP to nie jest związek zawodowy

  KRRP to nie jest związek zawodowy

  Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.