Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowy szef działu procesowego w warszawskim biurze Wolf Theiss

10.09.2015, 13:12; Aktualizacja: 10.09.2015, 13:16
 • Wyślij
 • Drukuj

1 września 2015 r. do kancelarii dołączył dr Marcin Asłanowicz. Będzie pełnił funkcję partnera i szefa zespołu ds. sporów sądowych i arbitrażu, liczącego piętnastu prawników.

Reklama

Marcin Asłanowicz ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe. Przez ostatnie dziewięć lat prowadził dział postępowań sądowych i arbitrażowych w warszawskim biurze Baker & McKenzie, a wcześniej związany był z kancelariami Clifford Chance oraz Sołtysiński Kawecki & Szlęzak.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.