Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowy partner w warszawskiej kancelarii Galt

17.09.2015, 11:18; Aktualizacja: 17.09.2015, 11:25
 • Wyślij
 • Drukuj

Z początkiem września Piotr Janiuk dołączył do grona partnerów kancelarii Galt.

Reklama

Radca prawny Piotr Janiuk z kancelarią związany jest od 2011 roku. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej rynku nieruchomości.

Piotr Janiuk

Piotr Janiuk

źródło: Materiały Prasowe

W ostatnich latach doradzał m.in. przy komercjalizacji i sprzedaży budynku biurowego Le Palais oraz komercjalizacji centrów handlowych Poznań City Center, DH Supersam i DH Renoma.

Obecnie zaangażowany jest m.in. w obsługę prawną komercjalizacji Centrum Handlowo-Biurowego „Koszyki” oraz biurowca Spektrum Tower.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.