Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

CMS doradzała w zakresie finansowania budowy szpitala w formule PPP

18.09.2015, 10:35; Aktualizacja: 18.09.2015, 14:35
 • Wyślij
 • Drukuj

W ramach inwestycji, firma Interhealth Canada Limited ma wybudować w Żywcu nowy ośrodek, który zastąpi jedyny szpital w tym regionie wycofywany z użytkowania.

Reklama

Na mocy podpisanych umów kredytowych Interhealth ma otrzymać finansowanie ze strony trzech banków FM Banku PBP, Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju oraz Alior Banku. 

Przy inwestycji pracował zespół CMS pod kierownictwem Andrew Kozlowskiego, partnera zarządzającego kancelarią na polskim rynku, w składzie:

• w zakresie regulacji PPP: Wadim Kurpias, partner kierujący Departamentem Infrastruktury i Finansowania Projektów w CMS w Europie Środkowo –Wschodniej, Marcin Oszczak, of counsel, Jacek Liput, starszy prawnik, Marta Kulhawik, prawnik, oraz Joanna Olejnik-Kraczewska, prawnik.

• w zakresie finansowania inwestycji (prawo polskie): Tomasz Zwoliński, of counsel, Jakub Rachwol, starszy prawnik, Anna Wawrzyńczak-Palynyczak, starszy prawnik, Adam Stopyra, starszy prawnik, Paula Hryckowiak, prawnik, Joanna Nycz, prawnik, Jakub Kisielewski, prawnik.

• w zakresie finansowania inwestycji (prawo angielskie): Simon Dayes, partner, oraz Lawrence Florescu, prawnik z rumuńskiego zespołu CMS, a także Helena Thompson, prawnik, oraz Rowena Williams, prawnik, z Wielkiej Brytanii.

• w zakresie regulacji w ochronie zdrowia: Anna Mirek, starszy prawnik.

• w zakresie prawa nieruchomości: Anna Jeleń, starszy prawnik.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.