Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Squire Patton Boggs doradza przy realizacji projektu budowy szpitala w formule PPP

05.10.2015, 14:34; Aktualizacja: 05.10.2015, 14:51
 • Wyślij
 • Drukuj

Prawnicy kancelarii doradzają InterHealth Canada Limited, która we współpracy z powiatem żywieckim zbuduje pierwszy publiczny szpital w formule partnerstwa publiczno-prywatnego.

Reklama

Doradztwem prawnym dla inwestora przy ustalania warunków finansowych przedsięwzięcia zajmował się zespół Squire Patton Boggs, koordynowany przez partnera zarządzającego, Piotra Święcickiego i radcę prawnego Małgorzatę Olech.

Małgorzata Olech

Małgorzata Olech

źródło: Materiały Prasowe

Piotr Święcicki

Piotr Święcicki

źródło: Materiały Prasowe

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.