Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Greenberg Traurig doradzał Orlen Upstream

15.10.2015, 10:31; Aktualizacja: 15.10.2015, 10:38
 • Wyślij
 • Drukuj

Greenberg Traurig doradzał Orlen Upstream w związku z zawarciem umowy rozpoczynającej przejęcie notowanej na nowojorskiej giełdzie NASDAQ, spółki FX Energy, Inc.

Reklama

Podpisana umowa połączenia zakłada nabycie przez Orlen Upstream, za pośrednictwem spółki specjalnego przeznaczenia, 100 proc. akcji w FX Energy.

W Polsce transakcję prowadzili partnerzy: Lejb Fogelman oraz Rafał Baranowski.

W skład zespołu weszli ponadto: prof. dr hab. Adam Opalski, dr hab. Małgorzata Bednarek, Filip Kijowski, dr Antoni Bolecki, Łukasz Gorek, Anna Cienkus, Mateusz Koronkiewicz, Małgorzata Paśnik i Mateusz Śliżewski.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.