Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Wzmocnienia w kancelarii Hansberry Tomkiel

19.10.2015, 09:53; Aktualizacja: 19.10.2015, 10:26
 • Wyślij
 • Drukuj

Do kancelarii Hansberry Tomkiel dołączył dr Grzegorz Materna, prawnik specjalizujący się w prawie antymonopolowym.

Reklama

Grzegorz Materna jest radcą radca prawny i adiunktem w Instytucie Nauk Prawnych PAN. Był także dyrektorem departamentu ochrony konkurencji w UOKiK. Z urzędem antymonopolowym związany w latach 2001-2015.

W ostatnim okresie był zaangażowany przede wszystkim w prace nad kompleksowym pakietem zmian w przepisach prawa antymonopolowego (nowelizacja weszła w życie 18 stycznia br.) oraz w problematykę zwalczania zmów przetargowych - czytamy w komunikacie kancelarii.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.