Niedziela, 23 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria DZP doradcą spółki Medcom

19.10.2015, 16:43; Aktualizacja: 19.10.2015, 17:06
 • Wyślij
 • Drukuj

14 października podpisana została umowa między MEDCOM sp. z o.o. a Mitsubishi Electric Corporation (MELCO) w ramach której, MELCO zainwestuje i kupi mniejszościowy pakiet (49 proc.) udziałów w MEDCOM. Inwestycja wymaga jeszcze zgody Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Reklama

Kancelaria DZP była doradcą spółki MEDCOM i jej udziałowców. 

- Z ramienia DZP klientowi doradzał zespół prawników praktyki prawa spółek, fuzji i przejęć: Igor Barcew, senior associate, Paweł Pioruński, senior associate oraz Damian Szczygielski, associate. Natomiast w zakresie prawa konkurencji doradzała Marta Balcerowska, associate, a w kwestiach podatkowych klienta wspierali Joanna Wierzejska, tax partner oraz Grzegorz Sprawka, tax manager - mówi Marek Świątkowski, partner i szef zespołu doradców.

Doradcami prawnymi MEDCOM były kancelarie Domański Zakrzewski Palinka oraz Clifford Chance, a doradcą prawnym MELCO była kancelaria Wardyński i Wspólnicy.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.