Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Crido Legal doradzała spółce z Grupy Kruk

30.10.2015, 11:10; Aktualizacja: 30.10.2015, 11:20
 • Wyślij
 • Drukuj

Chodziło o przejęcie biznesu P.R.E.S.C.O. Group.

Reklama

Zgoda wydana przez prezesa UOKiK jest jednym z kilku czynników warunkujących zakończenie transakcji, na mocy której grupa Kruk S.A. może przejąć wierzytelności o łącznej wartości nominalnej około 2,7 mld zł.

Ze strony Crido Legal w skład zespołu prowadzącego postępowanie i transakcję wchodzą mec. Jakub Ziółek, mec. Agnieszka Mitręga, Filip Grzesiak i dr Szymon Syp.

W ramach przygotowania koncepcji dotyczącej postępowania przed prezesem UOKiK kancelarię Crido Legal wspomagała również kancelaria Modzelewska Paśnik sp.k.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.