Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria DMS doradzała przy połączeniu dwóch zakładów ubezpieczeń

04.11.2015, 16:31; Aktualizacja: 04.11.2015, 16:33
 • Wyślij
 • Drukuj

Zespół prawników kancelarii DeBenedetti Majewski Szcześniak doradzał przy połączeniu spółek Compensa TU S.A. VIG oraz Benefia TU S.A. VIG. 

Reklama

Zespołem prawników kierował partner Dariusz Szcześniak.

Za sprawy korporacyjne oraz regulacyjne związane z fuzją odpowiedzialny był radca prawny Bartosz Bagieński. Z kolei adwokat Krzysztof Malik koordynował zagadnienia prawa pracy związane z połączeniem spółek.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.