Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Zimmerman i Wspólnicy oraz FilipiakBabicz łączą siły

06.11.2015, 11:59; Aktualizacja: 09.11.2015, 09:51
 • Wyślij
 • Drukuj

Obie kancelarie będą działały wspólnie na rynku wyspecjalizowanych usług restrukturyzacyjnych pod nazwą Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja S.A.

Reklama

Spółka powstała w odpowiedzi na zmiany na rynku usług restrukturyzacyjnych i upadłościowych, które nastąpią po 1 stycznia 2016 r.

Kancelarie Zimmerman i Wspólnicy oraz FilipiakBabicz w dalszym ciągu pozostają na rynku, świadcząc dotychczasowe usługi doradztwa prawnego w zakresie swoich specjalizacji.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.