Sobota, 29 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dentons doradzał ERG Renew

23.11.2015, 12:26; Aktualizacja: 23.11.2015, 12:33
 • Wyślij
 • Drukuj

Zespół Bankowości i Finansów kancelarii Dentons doradzał włoskiemu producentowi energii wiatrowej ERG Renew przy refinansowaniu o wartości 177 milionów złotych udzielonemu spółce EW Orneta 2.

Reklama

W ramach kompleksowej obsługi prawnej transakcji, prawnicy z warszawskiego zespołu bankowości i finansów brali udział w negocjowaniu umowy, przygotowaniu dokumentów zabezpieczających i badaniu due dilligence.

Transakcję pod nadzorem partnera Mateusza Toczyskiego prowadził starszy prawnik Jakub Wieczorek we współpracy z prawnikiem Krzysztofem Mrozikiem z zespołu bankowości i finansów.

Pracę od strony dokumentacji projektu i badania due dilligence nadzorował counsel Tomasz Janas oraz prawnik Małgorzata Bluszcz z zespołu prawa energetyki.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.