Sobota, 10 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dentons doradzał ERG Renew

23.11.2015, 12:26; Aktualizacja: 23.11.2015, 12:33
 • Wyślij
 • Drukuj

Zespół Bankowości i Finansów kancelarii Dentons doradzał włoskiemu producentowi energii wiatrowej ERG Renew przy refinansowaniu o wartości 177 milionów złotych udzielonemu spółce EW Orneta 2.

Reklama

W ramach kompleksowej obsługi prawnej transakcji, prawnicy z warszawskiego zespołu bankowości i finansów brali udział w negocjowaniu umowy, przygotowaniu dokumentów zabezpieczających i badaniu due dilligence.

Transakcję pod nadzorem partnera Mateusza Toczyskiego prowadził starszy prawnik Jakub Wieczorek we współpracy z prawnikiem Krzysztofem Mrozikiem z zespołu bankowości i finansów.

Pracę od strony dokumentacji projektu i badania due dilligence nadzorował counsel Tomasz Janas oraz prawnik Małgorzata Bluszcz z zespołu prawa energetyki.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.