Piątek, 21 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria White & Case doradzała konsorcjum banków

26.11.2015, 15:04; Aktualizacja: 27.11.2015, 09:49
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria White & Case doradzała konsorcjum banków: Bank of America Merrill Lynch, Deutsche Bank, Goldman Sachs International, Santander GBM and Societe Generale Corporate & Investment Banking w związku z emisją przez PZU Finance AB obligacji imiennych o łącznej wartości nominalnej wynoszącej 350 mln EUR.

Reklama

Realizacja tego projektu wymagała stworzenia zespołów prawników White & Case, którzy równolegle działali w biurach w Warszawie oraz Londynie.

Zespołem White & Case w biurze w Warszawie kierował Marcin Studniarek (partner), a członkami zespołu byli Michał Petz oraz Magdalena Chałas (associates). Kluczowymi członkami zespołu w biurze w Londynie byli: Doron Loewinger (partner) oraz Catherine Andrews (associate).

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.