Piątek, 21 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria Wardyński i Wspólnicy doradzała grupie banków

27.11.2015, 10:25; Aktualizacja: 27.11.2015, 10:33
 • Wyślij
 • Drukuj

Transakcja związana była z refinansowaniem zadłużenia spółek z grupy Work Service S.A.

Reklama

Konsorcjum, w skład którego weszły Bank BGŻ BNP Paribas S.A., Bank Millennium S.A., Bank Zachodni WBK S.A. oraz Raiffeisen Bank Polska S.A., udzieliło grupie Work Service S.A. finansowania w kwocie 185 mln złotych przeznaczonego na refinansowanie zadłużenia oraz na finansowanie bieżącej działalności grupy Work Service S.A.

Przy projekcie pracowali: Łukasz Szegda, radca prawny, wspólnik odpowiedzialny za praktykę bankowości i finansowania projektów, Michał Kalicki, radca prawny, Mateusz Tusznio, aplikant adwokacki, oraz Aleksandra Nalewajko, prawnik.

Grupę Work Service S.A. reprezentowała kancelaria Wiewiórski z Wrocławia.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.